M-Live Merish 5+

Profesionálny prehrávač

Merish 5+

Jeden jediný prístroj na profesionálne prehrávanie a spievanie. Samostatné zariadenie určené na čítanie, archiváciu a prehrávanie digitálnych podkladových stôp obsahuje všetky funkcie Merish5, ale s dvojnásobnou rýchlosťou a možnosťou editovať zvukové súbory so samostatnými stopami pomocou súborov MTA (formát navrhnutý spoločnosťou M-live). Číta a prehráva súbory s príponami .wav / .aac / .ogg / .flac / .aif / .au, a to aj s priloženým zariadením Plug in Prompter, ktoré umožňuje prepojenie s takými zariadeniami, ako je tablet alebo smartfón, na zobrazenie textov a akordov prehrávaných skladieb na diaľku z viacerých miest na pódiu.

hard case optional

MTA sú zvukové súbory MP3 vytvorené systémom M-live. Obsahujú zvukové stopy projektu, texty, akordy a značky skladieb, melodickú stopu (možné nastaviť v tichom režime) v strunovom prevedení. Konečne máte možnosť upravovať zvukové podkladové stopy, regulovať hlasitosť jednotlivých stôp, tonalitu a tempo podkladovej stopy; môžete sa presúvať na rôzne miesta v rámci skladby alebo prechádzať z jednej skladby do druhej. Môžete pôsobiť mimoriadne precízne na každý aspekt vystúpenia

Merish5 je prevádzkovaný operačným systémom Xynthia, ktorý vyvinula spoločnosť M-Live počas viac ako trojročného výskumu.
Xynthia umožňuje jednoduchú a veľmi rýchlu správu veľkých hudobných knižníc, priame surfovanie po hudobných webových stránkach, sťahovanie hudobných súborov z internetu. Vďaka Xynthii je Merish5 výkonný zvukový generátor, ktorý možno ovládať aj pomocou USB Master Keyboard, s optimalizovaným Midi zvukom, kompletným multitaskingom rôznych pracovných relácií, navýšením o digitálny mixér s kompletným ovládaním akýchkoľvek parametrov pre Mixing a Eq a mnohými ďalšími funkciami, ktoré objavíte pri používaní vášho Merish5.

Merish5 obsahuje všetky zvuky, ktoré boli v predchádzajúcich verziách, ale väčšina z nich bola remastrovaná, prevzorkovaná a optimalizovaná vďaka zvukovej pamäti, ktorá je teraz desaťkrát väčšia ako predtým. Zvuková banka Merish5 spĺňa požiadavky profesionálnych živých hudobníkov.

Merish5 je možné prehrávať aj pomocou USB Master Keyboardu, ktorý pripojený k prístroju bude napájaný a pripravený prehrávať internú databázu Merish5. USB Master Keyboard a Merish5 sú dokonalou kombináciou pre tých, ktorí túžia po úžasných zvukoch a nekompromisných funkciách pri ovládaní a správe hudobných knižníc.